top of page

VÍCE O REPASOVÁNÍ

Stroje Life Fitness jsou repasovány podle přísných pokynů - standardu LFapproved amerického výrobce Life Fitness. V tomto standardu jsou pro regenerační proces použity pouze nové originální díly. Vše se provádí podle přesně definovaného postupu, který se skládá z několika desítek bodů pro každý stroj v závislosti na tom, zda se jedná o běžecký pás, trenažér nebo jiný stroj. Technické oddělení vyznačuje jednotlivé procesy podle seznamu tak, aby stroj procházel celý proces repase bod za bodem řízení z hlediska bezpečnosti, až po působivý konečný výsledek - když stroj vypadá jako nový.

U všech strojů navíc platí standardní záruka, za individuálních podmínek s možností prodloužení. A co je vůbec nejdůležitější je, že nabídka našich repasovaných strojů vám zajistí bezpečnost používání a dlouhodobý provoz zařízení.

Náš tým rychle reaguje na potřeby našich zákazníků a technici terénního servisu přicházejí k zákazníkům pouze s originálními náhradními díly. Naši kvalifikovaní servisní technici opravují v rámci celé ČR i SK

bottom of page